Ekainaren 22: FRUIZeko Ibilaldia
18/06/2008 10:43
Irteera: goizeko 8:30etan
Abiapuntua: Fruizeko plaza
Ibilbidea: Fruiz - Andeko - Montañalde - Fika - Cinturón - Gamiz - Fruiz
Itxartukoak: 7:45etan Kirikiñotik abiatuko gara kotxez.
Zerrenda: Beti bezala, gurekin joan nahi baduzue, Algortako batzokiko tabernan dagoen zerrendan izena jartzea aholkatzen dizuegu. Era berean, kotxea eramateko prest bazaude, zerrenda horretan adierazi ezazu
—————